translations pack (2.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Single
nl: Enkel

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Delete all translations
nl: Alle vertalingen verwijderen

en: Delete @language translation
nl: Vertaling @language verwijderen

en: Fields that apply to all languages are hidden to avoid conflicting changes. <a href=":url">Edit them on the original language form</a>.
nl: Velden die op alle talen van toepassing zijn, zijn verborgen om tegenstrijdige wijzigingen te voorkomen. <a href=":url">Bewerk deze velden in de brontaal</a>.

en: Bundle %bundle does not exist
nl: Bundel %bundle bestaat niet
