translations pack (2.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Translations
pt: Traduções

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Delete all translations
pt: Eliminar todas as traduções

en: Delete @language translation
pt: Eliminar a tradução @language
