translations pack (2.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Single
ru: Одиночная

en: Translations
ru: Переводы

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Delete all translations
ru: Удалить все переводы

en: Delete @language translation
ru: Удалить перевод на @language

en: Fields that apply to all languages are hidden to avoid conflicting changes. <a href=":url">Edit them on the original language form</a>.
ru: Поля, которые применяются ко всем языкам, скрыты, чтобы избежать конфликтующих изменений. <a href=":url"> Отредактируйте их в форме оригинального языка</a>.
