Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: outdated
nl: verouderd

en: Source language
nl: Brontaal

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: Show description
nl: Beschrijving tonen

en: No translatable fields
nl: Geen vertaalbare velden

en: Translations of %label
nl: Vertaling van %label

en: Other languages
nl: Andere talen

en: Hide description
nl: Beschrijving verbergen

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
nl: <strong>@language_name (Oorspronkelijke taal)</strong>

en: The "Delete translation" action is only available for published translations.
nl: De actie 'Vertaling verwijderen' is alleen beschikbaar voor gepubliceerde inhoud.
