Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Add
id: Tambah

en: Changed
id: Berubah

en: Reply
id: Balas

en: Translate
id: Terjemahkan

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
id: Perubahan yang dilakukan pada tabel ini tidak akan disimpan sebelum anda mengirim form ini.

en: Show description
id: Tampilkan deskripsi
