Translators (8.x-1.0-alpha9) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Add
af: Voeg by

en: Reply
af: Beantwoord

en: Translate
af: Vertaal
