Trash (3.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: published
eu: argitaratuta

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Restore
eu: Leheneratu
