Trash (3.0.0-beta6) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
