Trash (3.0.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Updated
fil: Nabago

en: published
fil: nailathala

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: not published
fil: hindi nailathala
