Trash (3.0.20) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: published
fi: julkaistu

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Restore
fi: Palauta

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle ID
fi: Paketin ID

en: If none are selected, all are allowed.
fi: Jos yksikään ei ole valittu, kaikki ovat sallittuja.
