Trash (3.0.20) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: published
sq: publikuar

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: not published
sq: pa publikuar
