Trash (3.0.22) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์
