Trash (3.0.23) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Author
fa: نویسنده

en: published
fa: منتشرشده

en: Deleted
fa: حذف شد

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Entity type
fa: نوع عنصر
