Trash (3.0.24) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: published
ar: منشور

en: Deleted
ar: محذوف

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: Restore
ar: استرجاع

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundles
ar: حزم

en: Bundle ID
ar: معرف الحزمة
