Trash (3.0.24) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: published
ast: espublizáu

en: Deleted
ast: Desaniciáu
