Trash (3.0.24) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Deleted
az: Silindi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle ID
az: Paket ID

en: If none are selected, all are allowed.
az: Heç biri seçilməyibsə, hamısına icazə verilir.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
az: @label (Orijinal tərcümə) - <em>Aşağıdakı @entity_type tərcümələr silinəcək:</em>
