Trash (3.0.24) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: published
cs: zveřejněno

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: not published
cs: skryto

en: Restore
cs: Obnova

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy
