Trash (3.0.24) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: published
es: publicado

en: Deleted
es: Eliminado

en: Purge
es: Purgar

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: not published
es: no publicado

en: Restore
es: Restaurar

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundles
es: Paquetes

en: Trash
es: Papelera

en: Bulk operations
es: Operaciones en masa

en: If none are selected, all are allowed.
es: Si no se selecciona ninguna, todas serán permitidas.

en: Enabled entity types
es: Habilitar tipos de entidad

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
es: @label (Traducción original) - <em>Las siguientes traducciones de @entity_type se borrarán:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
es[0]: @count elemento no se ha borrado porque no dispone de los permisos necesarios.
es[1]: @count elementos no se han borrado porque no dispone de los permisos necesarios.
