Trash (3.0.24) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: published
et: avaldatud

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: not published
et: avaldamata

en: Restore
et: Taastamine

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: If none are selected, all are allowed.
et: Kui ühtegi pole valitud, siis on kõik lubatud.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
et: @label (algne tõlge) - <em>Järgnevad @entity_type tõlked kustutatakse:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count element jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
et[1]: @count elementi jäeti kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
