Trash (3.0.24) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: published
gl: publicado

en: Deleted
gl: Borrado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: not published
gl: non publicado

en: Restore
gl: Restaurar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
