Trash (3.0.24) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
