Trash (3.0.24) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: published
he: פורסם

en: Deleted
he: נמחק

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: Restore
he: שחזור

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Trash
he: אשפה

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות
