Trash (3.0.24) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: published
hu: közzétett

en: Deleted
hu: Törölt

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: not published
hu: rejtett

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Trash
hu: Kuka

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Bundle ID
hu: Mezőköteg azonosítója

en: If none are selected, all are allowed.
hu: Ha semmi sincs kiválasztva, minden engedélyezett.

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
hu: @label (Eredeti fordítás) – <em>A következő @entity_type fordítások törölve lesznek:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
hu[0]: Megfelelő jogosultság hiányában @count elem nem került törlésre.
hu[1]: Megfelelő jogosultság hiányában @count elem nem került törlésre.
