Trash (3.0.24) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: published
jv: dipacak

en: Deleted
jv: Dibusak

en: not published
jv: ora dipacak
