Trash (3.0.24) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: published
kk: жарияланған

en: Deleted
kk: Жойылған

en: not published
kk: жарияланбаған
