Trash (3.0.24) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: published
lt: paskelbtas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Purge
lt: Valyti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos
