Trash (3.0.24) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
