Trash (3.0.24) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: published
pl: opublikowany

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Restore
pl: Przywróć

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Trash
pl: Kosz

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: Bundle ID
pl: ID zestawu

en: If none are selected, all are allowed.
pl: Jeśli nie wybrano żadnego, wszystkie są dozwolone.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
pl: @label (Oryginalne tłumaczenie) - <em>Następujące tłumaczenia typu @entity_type zostaną usunięte:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
pl[0]: @count element nie został usunięty ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[1]: @count elementy nie zostały usunięte ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[2]: @count elementów nie zostało usuniętych ze względu na brak wymaganych uprawnień.
