Trash (3.0.24) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: published
sv: publicerad

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: Restore
sv: Återställ

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: Bundle ID
sv: Paket ID

en: If none are selected, all are allowed.
sv: Om ingen är vald tillåts alla.

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
sv: @label (Ursprunglig översättning) - <em>Följande @entity_type översättningar kommer att raderas:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
sv[0]: @count objekt har inte raderats eftersom du inte har nödvändiga behörigheter.
sv[1]: @count objekt har inte raderats eftersom du inte har nödvändiga behörigheter.
