Trash (3.0.24) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
