Trash (3.0.24) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
