Trash (3.0.24) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: published
uk: опубліковано

en: Deleted
uk: Видалено

en: Purge
uk: Очистити

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: not published
uk: не опубліковано

en: Restore
uk: Відновити

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundles
uk: Пакети

en: Trash
uk: Смітник

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: Bundle ID
uk: ID пакета

en: If none are selected, all are allowed.
uk: Якщо жодного не вибрано, будуть дозволені всі.

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
uk: @label (Оригінальний переклад) - <em>Такі переклади для @entity_type будуть видалені:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
uk[0]: @count об'єкт не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[1]: @count об'єкти не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[2]: @count об'єктів не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
