Trash (3.0.24) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
