Trash (3.0.24) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: published
vi: đã xuất bản

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Trash
vi: Rác
