Trash (3.0.25) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: published
af: gepubliseerd

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
