Trash (3.0.25) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: published
bg: публикувано

en: Deleted
bg: Изтрито

en: not published
bg: непубликувано

en: Restore
bg: Възстанови
