Trash (3.0.25) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত
