Trash (3.0.25) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: published
ca: publicat

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: not published
ca: no publicat

en: Restore
ca: Restaura

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: If none are selected, all are allowed.
ca: Si no n'hi ha cap seleccionat, tots estan permesos.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
ca: @label (Traducció original) - <em>Se suprimiran les següents traduccions de @entity_type:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
ca[0]: @count element no s'ha suprimit perquè no teniu els permisos suficients.
ca[1]: @count elements no s'han suprimit perquè no teniu els permisos suficients.
