Trash (3.0.25) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: published
hi: प्रकाशित

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: not published
hi: अप्रकाशित

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
hi: @label (मूल अनुवाद) - <em> निम्नलिखित @entity_type अनुवाद हटा दिए जाएंगे: </em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
hi[0]: @count आइटम हटाया नहीं गया है क्योंकि आपके पास आवश्यक अनुमतियां नहीं हैं।
hi[1]: @count आइटम हटाए नहीं गए हैं क्योंकि आपके पास आवश्यक अनुमतियां नहीं हैं।
