Trash (3.0.25) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: published
hr: objavljeno

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
