Trash (3.0.25) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: published
hy: հրատարակված

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
hy[0]: @count տարրը չի ջնջվել, քանի որ դուք չունեք անհրաժեշտ թույլտվություններ:
hy[1]: @count տարրերը չեն ջնջվել, քանի որ դուք չունեք անհրաժեշտ թույլտվություններ:
