Trash (3.0.25) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: published
is: birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: not published
is: ekki birt

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
