Trash (3.0.25) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: published
ja: 掲載

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: not published
ja: 非掲載

en: Restore
ja: 復元

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bulk operations
ja: 一括処理

en: Bundle ID
ja: バンドル ID

en: If none are selected, all are allowed.
ja: 何も選択されていなければ、すべてが許可されます。

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
ja: @label（元言語） - <em>次の @entity_type の翻訳が削除されます:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
ja[0]: 必要な権限が無いため、@count 個のアイテムは削除されませんでした。
ja[1]: 必要な権限が無いため、@count 個のアイテムは削除されませんでした。
