Trash (3.0.25) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: published
lv: publicēts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lv[0]: @count vienums nav dzēsts, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[1]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[2]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
