Trash (3.0.25) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: Language
ms: Bahasa

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: published
ms: diterbitkan

en: Deleted
ms: Telah dipadamkan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: not published
ms: tidak diterbitkan

en: Bulk operations
ms: Operasi pukal
