Trash (3.0.25) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Operations
no: Handlinger

en: Author
no: Forfatter

en: Language
no: Språk

en: Published
no: Publisert

en: Filter
no: Filtrer

en: published
no: publisert

en: Deleted
no: Slettet

en: Purge
no: Rens

en: Unpublished
no: Upublisert

en: not published
no: ikke publisert

en: Restore
no: Gjenopprett

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Bundles
no: Pakker

en: Bulk operations
no: Massehandlinger

en: Bundle ID
no: Pakke-ID

en: If none are selected, all are allowed.
no: Hvis ingen er valgt, er alle tillatt.

en: @label (Original translation) - <em>The following @entity_type translations will be deleted:</em>
no: @label (Opprinnelig oversettelse) - <em>Følgende @entity_type oversettelser vil bli slettet:</em>

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
no[0]: @count element ble ikke slettet fordi du mangler de nødvendige tillatelsene.
no[1]: @count elementer ble ikke slettet fordi du mangler de nødvendige tillatelsene.
