Trash (3.0.25) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
