Trash (3.0.25) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: published
nn: publisert

en: Deleted
nn: Sletta

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: not published
nn: ikkje publisert
