Trash (3.0.25) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: published
oc: publicat

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse
