Trash (3.0.25) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Published
sk: Zverejnené

en: published
sk: zverejnené

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie
